ابزارهای دسترسی

پورتال مشتریان

فارسی

|

English

حسابگر در پیمانکاری

راهکار پیمانکاری شایگان‌سیستم با امکانات یکپارچه و دقیق خود پاسخگوی نیازهای شرکت‌هایی می باشد که فعالیت‌های پیمانی و پروژه‌ای دارند. در این راهکار می‌توانید پروژه‌ها و انواع حساب‌های هزینه‌ای و درآمدی را در چند سطح ثابت، سطوح شناور مراکز هزینه و تفصیلی شناور تعریف نمایید. میتوانید جهت مدیریت تامین مواد و قطعات، مصالح و مواد مصرفی را به تفکیک در انبار و پروژه‌های مختلف هزینه نمایید و راهکار پیمانکاری، ارتباط اتوماتیک انبار با پروژه‌ها را برقرار خواهد نمود. همچنین با استفاده از این راهکار می توانید عملیات حسابداری و دریافت و پرداخت، دفتر چک، دفتر قسط و .. را به آسانی انجام داده و سیستم اسناد حسابداری آن‌ها را به صورت اتوماتیک صادر می‌ نماید و با استفاده از قابلیت عطف سند، نحوه صدور اسناد حسابداری را تغییر دهید. گزارشات این راهکار می تواند اطلاعات ارزشمندی مانند بهای تمام شده پروژه، تراز مراکز هزینه، سود و زیان، گزارشات مورد نیاز دارایی جهت دفترنویسی و … را به مدیریت ارائه دهد.

طبقه‌بندی اطلاعات و حساب‌ها

تعریف و طبقه‌بندی اطلاعات و حساب‌ها از جمله دارایی‌های جاری، صندوق، بانک، هزینه، درآمد و طرف حساب‌ها در درختواره حساب‌ها و ثبت مانده اولیه حساب‌ها و صدور سند افتتاحیه.

چند پروژه و قرارداد، یک نرم افزار

با استفاده از مفهوم مرکز هزینه در حسابگر شایگان، شما می توانید به طور همزمان محاسبات مشترک و اختصاصی تمامی پروژه ها و قراردادهای خود را در یک نرم افزار داشته باشید.

ثبت عملیات مربوط به پروژه‌ها

با استفاده از راهکار پیمانکاری میتوانید عملیات مالی پروژه‌های جاری شامل درآمد، هزینه و … را به سادگی ثبت نمایید.

ثبت تراکنشات مالی و خزانه داری

ثبت انواع دریافت و پرداخت مانند صندوق، بانک، تنخواه گردان، چک‌های دریافتنی و پرداختنی و تغییر وضعیت چک‌ها همراه با هشدار سررسید‌ها

مدیریت موجودی مواد و مصالح

می توانید با استفاده از امکانات انبارداری، مواد و مصالح خود را تعریف، حواله رسید صادر و در پروژه های مختلف به مصرف برسانید و مانده کالا و مصالح را به روز داشته باشید.

حقوق و دستمزد پرسنلی

با استفاده از نرم‌افزار “حقوق، دستمزد و پرسنلی” شایگان با قابلیت اتصال به دستگاه‌های حضور و غیاب، حقوق و دستمزد پرسنل خود را محاسبه کرده و اسناد آن را در حسابگر صادر کنید.

اموال

با استفاده از نرم‌افزار “اموال” اطلاعات کامل دارایی‌های ثابت را وارد نموده، استهلاک ‌و ارزش دفتری آن‌ها را محاسبه کرده و اسناد آن را در حسابگر صادر کنید.

همه امکانات، همراه شما

با اتصال نرم افزار “سایبر وب” به “حسابگر” شایگان، در هر زمان و مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشید، به تمامی امکانات شایگان نیز دسترسی دارید،می توانید از تبلت خود فاکتور صادر کنید یا در تلفن همراه خود موجودی انبار را بررسی کنید.

گزارش

سود و زیان لحظه ای پروژه ها، موجودی انبار مواد، گردش تنخواه گردان ها و …

با نرم افزار “گزارشات” اندرویدی شایگان به بیش از ۱۲۰ نوع گزارش متنوع بر روی دستگاه اندرویدی خود دسترسی دارید،

با برنامه “گزارشات” وب شایگان گزارشات را بر روی هر دستگاهی که به اینترنت متصل باشد ببینید،

اگر به گزارشات بیشتری احتیاج داشتید، حسابگر با بیش از ۱۰۰۰ نوع گزارش در دسترس شماست.

---------- پشتیبانی ----------

آموزش و بررسی خواسته‌های کاربران

جهت آموزش کاربران هنگام خرید همراه با بسته‌های نرم‌افزاری، سی دی آموزشی و کتاب راهنما ارائه می‌گردد. خریداران مستقر در تهران می‌توانند در محل شرکت از آموزش‌های عمومی و همچنین جلسات نصب و آموزش در محل خریدار برخوردار شوند. خریداران محترم سایر شهرها می‌توانند با هماهنگی از طریق نمایندگان شایگان‌سیستم از جلسات آموزش در دفتر نمایندگی برخوردار شوند. چنانچه کاربران نرم‌افزار پیشنهادات و درخواست‌هایی را داشته باشند می‌توانند به صورت مکتوب ارسال نمایند تا بررسی و اعلام نتیجه شود.

انجمن های پشتیبانی

همکاران بخش پشتیبانی ما با حضور در انجمن های پشتیبانی، پاسخگوی مشکلات احتمالی شما کاربران گرامی هستند، کافی است با ثبت نام در سایت و ورود به این بخش مشکل خود را مطرح کنید تا همکاران این بخش پاسخگوی شما باشند، همچنین شما می توانید از موضوعات مطرح شده و پاسخ دیگر کاربران نیز اطلاع پیدا کنید.

 

 

 

 

 

پشتیبانی اختصاصی

در صورتی که مایل نبودید مشکل خود را در قسمت انجمن مطرح کنید، یا احساس کردید نیاز به حریم خصوصی در بیان مشکل خود دارید، از طریق بخش ارسال تیکت مشکل خود را مطرح و ارسال نمایید تا در اولین فرصت یکی از همکاران بخش پشتیبانی پاسخگوی شما باشد. سوالات این قسمت به صورت اختصاصی پاسخ گفته می‌شود و کاربران از سوال و پاسخ کاربران دیگر اطلاع پیدا نمی‌کنند.

 

  

  

پشتیبانی تلفنی و حضوری*

چنانچه با هیچ یک از روش های فوق مشکلات احتمالی کاربر برطرف نشد، امکان ارائه خدمات پشتیبانی تلفنی، از طریق دورکاری و همچنین حضوری (در محل پشتیبانی شایگان سیستم (تهران یا شهرستان ها) و یا محل کاربر) نیز وجود دارد.

*این نوع از پشتیبانی ممکن است هزینه اضافی برای کاربر داشته باشد.

 

   

 

 

درخواست جلسه دمو

درصورتی که نیاز به مشاوره و یا درخواست جلسه دمو دارید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان آفریقا (جردن)، بالاتر از میرداماد، خیابان ستاری، پلاک‌۳، ساختمان نقره‌چی، طبقه دوم 

کدپستی:۱۹۶۸۸۶۵۱۳۱
تلفن: ۴۱۹۷۲۰۰۰-۰۲۱
نمابر: ۴۱۹۷۲۹۹۹-۰۲۱

ایمیل: info AT shygunsys.net

 

 
 

نماد اعتماد الکترونیک

logo-enamad  logo-samandehi

 

شبکه های اجتماعی

شایگان سیستم در LinkedIn شایگان سیستم در Instagram شایگان سیستم در Telegram شایگان سیستم در Aparat