ابزارهای دسترسی

پورتال مشتریان

فارسی

|

English

حسابگر در تجارت

راهکار تجارت شایگان‌سیستم مناسب شرکت‌های بازرگانی، پخش، خدماتی و … می‌باشد که نیازمند فرایندهایی یکپارچه برای مدیریت بهینه حسابداری مالی، انبار، خرید و فروش، دفتر چک و قسط، دریافت و پرداخت می‌باشند. با استفاده از این راهکار می‌توانید سفارشات، تامین کالا، سیستم چندارزی، صادرات و واردات، ارسال کالا، تعیین نمایندگان فروش و … را مدیریت نموده و ارتباط مناسبی بین واحدهای مختلف جهت پیشبرد امور و برنامه‌ریزی مجموعه صورت دهید. انعطاف پذیری بالای نرم افزار با استفاده از پارامترهای متنوع از قابلیت‌های متمایز این راهکار می‌باشد. چنانچه دارای شعبات متعددی می‌باشید از راهکار مبتنی بر وب شایگان‌سیستم و یا ارسال و دریافت اطلاعات بین شعب بصورت آفلاین در راهکار تجارت استفاده نمایید. گزارشات متنوع حسابداری، حجم خرید و فروش، کلیه گزارشات دارایی شامل گزارش دفاتر، گزارش فصلی خرید و فروش، ارزش افزوده، انواع گزارشات سود مشتریان یا کالاها، سود در بازه‌های زمانی مختلف و … راهگشای مدیریت جهت ارزیابی دقیق از عملکرد مجموعه می‌باشد.

طبقه بندی حساب‌ها و تعریف اطلاعات اولیه

تعریف شرکت و کدینگ حساب‌ها مطابق چارت بازرگانی، تعریف مشتریان و اشخاص با اطلاعات جزیی، ثبت مانده اول حساب‌ها و سند افتتاحیه هنگام ورود اطلاعات به نرم‌افزار.

تعریف و گروه‌بندی کالاها و موجودی انبار

تعریف کالا با امکان تعیین ویژگی‌های جزیی برای هرکالا مانند مالیات بر ارزش افزوده، وزن و حجم، نوع قیمت‌گذاری، کلاس کالا، تعیین سطح قیمت، تخفیف پیش فرض و … ،تعریف ویژگی های متوع برای یک کالا با یک کاردکس، تعریف انبار، ثبت مانده ریالی و تعدادی هر کالا در انبار.

فاکتور سفارش و خرید

با استفاده از برنامه می‌توان انواع فاکتور سفارش و خرید را همراه با امکانات متنوع صادر نموده و برنامه به طور اتوماتیک موجودی انبار را بروز نموده و اسناد حسابداری را صادر می‌نماید. همچنین می توان با استفاده از عطف اسناد، نحوه صدور اسناد حسابداری مربوطه را تغییر داد.

ثبت پیش‌فاکتور و فاکتور فروش

در نرم‌افزار حسابگر می‌توانید فاکتورهای فروش را همراه با امکانات متنوع وارد نموده، سیستم اسناد حسابداری آن‌ها را به صورت اتوماتیک صادر می‌کند و می توان فاکتور را با روش‌های نقدی، کارت‌خوان، قسطی و چک تسویه نمود و یا به صورت نسیه طرف حساب را بدهکار نمود. همچنین جهت صدور فاکتور با سرعت بیشتر، امکان استفاده از فاکتور سریع فروش وجود دارد.

ثبت فاکتورهای مرجوعی (برگشت از خرید و برگشت از فروش)

در نرم‌افزار حسابگر به آسانی می‌توانید فاکتورهای خرید و فروش خود را برگشت نمایید و موجودی انبار خود را به روز داشته باشید. با صدور فاکتور برگشتی موجودی انبار بروز شده و سند مربوطه نیز صادر می شود و میتوانید تاریخچه ای از خرید و فروش کالا و مرجوعی شدن آن را درسیستم نگهداری کرده و گزارشات موردنیاز را تهیه نمایید.

ورود و خروج کالا از انبار و مغایرت گیری انبار

در نرم افزار حسابگر می‌توانید برای ورود و خروج کالا، علاوه بر فاکتورهای خرید و فروش کالا  از رسید و حواله انبار استفاده نمایید. همچنین از حواله انبار میتوان برای صدور فاکتور مصرف (کالاهای مصرفی و هزینه ای)  استفاده نمود. با کمک انتقال بین انبارها و حواله انبار، میتوان فاکتور ضایعات را نیز صادر نمود.  با استفاده از امکان انبارگردانی مانده واقعی موجود در انبار با تعداد مانده موجود در سیستم مقایسه شده و مانده واقعی هر کالا در سیستم وارد می‌شود.

تراکنش‌های مالی و ورود و خروج کالا از انبار با ارزهای مختلف همراه با گزارش‌گیری

در برنامه حسابگر می‌توانید انواع فاکتورها و اسناد را با ارزهای مختلف وارد نموده و با ارزهای مختلف از سیستم گزارش تهیه نمایید.

دفتر چک و دریافت / پرداخت

انجام کلیه امور مالی دریافت، پرداخت، ثبت چک‌های دریافتی و پرداختی، امکان جستجو و دستیابی به اطلاعات مختلف چک از جمله چک‌های پاس‌شده، برگشتی، در جریان و ….

هشدار چک‌های سررسید‌شده، امکان چاپ چک در سیستم و راس گیری چک از دیگر امکانات برنامه می‌باشد.

دریافت و پرداخت از صندوق‌های مختلف

با استفاده از نرم افزار حسابگر میتوانید از صندوق‌های مختلف دریافت داشته باشید و برای هر یک مدیریت جداگانه‌ای را اعمال نمایید و از دستگاه‌های کارت‌خوان بانکی استفاده کنید. همچنین با استفاده از قسمت تعریف انواع پرداخت، می توانید پرداخت‌های مورد نیاز خود را مانند صندوق ۱، صندوق ۲، تنخواه گردان و … فعال نمایید و اولویت آنها را تغییر دهید.

مدیریت ارسال کالا و بار

با استفاده از این امکان می توان انواع خودروها را به همراه راننده‌هایشان که در یک شرکت یا فروشگاه مسئولیت حمل کالاها را بر عهده دارند تعریف کرد. این امکان این قابلیت را فراهم می‌آورد که کاربران بتوانند در هر فاکتور شرایط حمل کالا را تعریف کرده و از وضعیت ارسال کالاها با شرایط مختلف گزارش بگیرند.

ثبت هزینه و درآمدهای غیر عملیاتی و عملیاتی

در نرم‌افزار حسابگر شما قادر خواهید بود تمامی عملیات و تراکنش‌های خود را تحت سند حسابداری وارد سیستم نموده و از آن گزارش تهیه نمایید. همچنین قادر به ویرایش و طبقه‌بندی حساب‌های خود در درختواره حساب‌ها خواهید بود.

ارتباط با سایر سیستم‌ها
گزارش‌گیری‌های جامع

---------- پشتیبانی ----------

آموزش و بررسی خواسته‌های کاربران

جهت آموزش کاربران هنگام خرید همراه با بسته‌های نرم‌افزاری، سی دی آموزشی و کتاب راهنما ارائه می‌گردد. خریداران مستقر در تهران می‌توانند در محل شرکت از آموزش‌های عمومی و همچنین جلسات نصب و آموزش در محل خریدار برخوردار شوند. خریداران محترم سایر شهرها می‌توانند با هماهنگی از طریق نمایندگان شایگان‌سیستم از جلسات آموزش در دفتر نمایندگی برخوردار شوند. چنانچه کاربران نرم‌افزار پیشنهادات و درخواست‌هایی را داشته باشند می‌توانند به صورت مکتوب ارسال نمایند تا بررسی و اعلام نتیجه شود.

انجمن های پشتیبانی

همکاران بخش پشتیبانی ما با حضور در انجمن های پشتیبانی، پاسخگوی مشکلات احتمالی شما کاربران گرامی هستند، کافی است با ثبت نام در سایت و ورود به این بخش مشکل خود را مطرح کنید تا همکاران این بخش پاسخگوی شما باشند، همچنین شما می توانید از موضوعات مطرح شده و پاسخ دیگر کاربران نیز اطلاع پیدا کنید.

 

 

 

 

 

پشتیبانی اختصاصی

در صورتی که مایل نبودید مشکل خود را در قسمت انجمن مطرح کنید، یا احساس کردید نیاز به حریم خصوصی در بیان مشکل خود دارید، از طریق بخش ارسال تیکت مشکل خود را مطرح و ارسال نمایید تا در اولین فرصت یکی از همکاران بخش پشتیبانی پاسخگوی شما باشد. سوالات این قسمت به صورت اختصاصی پاسخ گفته می‌شود و کاربران از سوال و پاسخ کاربران دیگر اطلاع پیدا نمی‌کنند.

 

  

  

پشتیبانی تلفنی و حضوری*

چنانچه با هیچ یک از روش های فوق مشکلات احتمالی کاربر برطرف نشد، امکان ارائه خدمات پشتیبانی تلفنی، از طریق دورکاری و همچنین حضوری (در محل پشتیبانی شایگان سیستم (تهران یا شهرستان ها) و یا محل کاربر) نیز وجود دارد.

*این نوع از پشتیبانی ممکن است هزینه اضافی برای کاربر داشته باشد.

 

   

 

 

درخواست جلسه دمو

درصورتی که نیاز به مشاوره و یا درخواست جلسه دمو دارید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان آفریقا (جردن)، بالاتر از میرداماد، خیابان ستاری، پلاک‌۳، ساختمان نقره‌چی، طبقه دوم 

کدپستی:۱۹۶۸۸۶۵۱۳۱
تلفن: ۴۱۹۷۲۰۰۰-۰۲۱
نمابر: ۴۱۹۷۲۹۹۹-۰۲۱

ایمیل: info AT shygunsys.net

 

 
 

نماد اعتماد الکترونیک

logo-enamad  logo-samandehi

 

شبکه های اجتماعی

شایگان سیستم در LinkedIn شایگان سیستم در Instagram شایگان سیستم در Telegram شایگان سیستم در Aparat